AICI EȘTI PRINTRE CAMPIONI!

   Prima pagină      Cadre didactice
 
Folosind formularul de mai jos cadrele didactice pot posta informatii,
materiale audio-video sau didactice  pe pagina web a liceului.
 
 
##formID765728cf237c2aa35eae7afad62c7784end##
 
 
 
 Încadrarea cadrelor didactice în anul școlar 2019 - 2020 și numele diriginților cls. V-XII.
 
 

Nume și prenume profesor/antrenor


Disciplina

Grad

didactic

Functia

 

CORODI SILVIU                                  

Baschet I DIRECTOR

MIHAI DANIELA Chimie/TIC I DIRECTOR adjunct Drd.
3  

Atletism I  

GEORGESCU FERNANDO  Atletism I Membru C.A.
5
VÂLCU Bogdan
Atletism
I
Doctorat

GEORGESCU GHEORGHE Atletism I  
7  
SUFARIU NARCIS COSTEL Baschet I  

POPESCU MIHAI                                             
Baschet I Membru C.A.

PICUI MARINELA Inot I  
10 
DUBIT NICOLETA SIMONA Inot I Doctorat
11 
IORDACHE IOANA LUMINITA Handbal I Diriginte 
12  

Handbal I  
13  
DUMITRU NADINA  Handbal I Diriginte 12B
14
STEFANICA FLOREA Lupte I
15  
PAVELESCU VASILE Lupte I  
16
BADEA Andrei 
Baschet
Def
Driginte 10B
17 
CEAUȘU DANIELA
Baschet I  
18 
IATAN NICOLETA Volei I  
19 
VASILCA DANIEL Volei I  
20 
BARBU IONICA RALUCA Volei I Diriginte cls a 6 -A
21 
SĂNDULESCU GABRIEL Tenis II  
22 
GHINESCU PANDELE PST I Diriginte 12 A
23 
TELESMAN MARIAN LIVIU Judo I  Membru C.A.
24 
RABOLU ELIAN NARCIS Judo I  Diriginte 12 C
25
PRUNARU Mihai 
Judo
II
Diriginte
26 
TELESMAN IONEL  MARIUS Judo I Diriginte 11B
BADARCEA Nicușor Judo Diriginte 10D
27 
CIOLAN REMUS ANDREI Fotbal I  
28 
PRISACEANU Fotbal Def
29 
Toma Mihăița Fotbal II  
30 
CÎRSTEA MIHAI EUGEN Fotbal I Diriginte 
Membru C.A.
31 
FLORESCU IRINA SIMONA Lb.Română       
I Diriginte 11A
32
ONOFREI MARGARETA
Lb.Română
I
 
33
POPESCU MARIA Lb.Română I Diriginte 10 C
34  
Giulan Iulia
Lb. Română II  
35  
CIUCĂ TUDORACHE RAMONA Lb.Franceză I Diriginte  
36 ZULUF ALINA ELENA Lb.Franceză I  
37 ȘTEFĂNOIU ANCUȚA Lb.Engleză II Diriginte cls a 
38
STOIAN CĂTĂLIN
Lb. Engleză
I
Diriginte 12D
 39 
GÎLCĂ CLAUDIU GABRIEL Lb.Engleză I

Diriginte 11 C

Responsabil comisie metodica
 40 
MĂRGĂRITESCU LUCIANA MARIA Matematică I  
41
IONICĂ AMALIA MARIANA Matematică I Diriginte cls. a 8-A
42
RAICU-BADEA NICOLETA  Fizică I  
43
VOICU DANIELA GABRIELA Fizică I Responsabil comisia metodica Științe
44
PETREANU VICTORIA DANIELA Biologie I Membru C.A.                                             Consiler educativ                                Responsabil Comisia diriginților                                            Diriginte 10 A            
45
VIȘAN ROBERTO CRISTIAN Religie/Ist. Religiilor I

 

responsabil comisie -rebrand si comunitatea locala
46
  Geografie II
 
Arinis Monica
Istorie/C.CIVICA
I
 
47
PETRICĂ NICOLETA ISTORIE II
48
Iordache Florin Socio-
Umane
I
doctorat
49
Cobzaru Cristina Economie
II  resp.Comsie Om,Societate,Arte
50
PREDA IONUT COSTINEL Ed.muzicală I
51 GHITA DESPINA Muzica II  
55
Drăgan Codruța
Psihologie
I
 
58
VASILOIU ELENA
CHIMIE
I
 
60

Petrov Luminița
Geografie I
diriginte 10D
61  
Ioana Lucia Ed.vizuală 0
 
 

 

Pentru a respecta cerințele stabilite în Regulamentul U.E. 679/2016 privind prelucrarea  datelor cu caracter personal şi protecţia vieţii private în sectorul comunicaţiilor electronice, tuturor vizitatorilor website-ului li se cere consimțământul înaintea transmiterii de cookies în computerele acestora.

Acest website folosește cookie-uri proprii și de la terți pentru a furniza vizitatorilor o experiență mult mai bună de navigare și servicii adaptate nevoilor și interesului fiecăruia.

Dacă NU sunteți de acord, vă rugăm să NU continuați navigarea pe această pagină web.

©2012-2019 Design & admin:   PRofVișan Roberto - Cristian