AICI EȘTI PRINTRE CAMPIONI!

   Prima pagină      Rezultate admitere 2017

 

 

 

 

 Rezultatele  elevilor  pentru admiterea în clasa a IX-a  an școlar 2017-2018, în urma susţinerii probelor de aptitudini.

Nr

crt NUME INIT PRENUME Cod 

Jud.

Prov Scoala provenienta SPECIALIZARE NOTA Admis

/Respins

 
 

1 ALBU V. GEORGE MĂDĂLIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ NEGRU VODĂ PITEŞTI JUDO 10 (zece) ADMIS

2 ALDESCU I.L. IONUŢ FLORENTIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ VINTILĂ BRĂTIANU ŞTEFĂNEŞTI ÎNOT 10 (zece) ADMIS

3 ANGHEL F.   ANA MARIA   AG SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA PITEŞTI VOLEI 10 (zece) ADMIS

4 ATANASIU A. PAULA ELENA AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEŞTI VOLEI 10 (zece) ADMIS

5 BADEA V. AURELIAN  FLORIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ ION IORGULESCU MIHĂEŞTI LUPTE 10 (zece) ADMIS

6 BADEA I. GEORGE AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU PITEŞTI BASCHET 10 (zece) ADMIS

7 BARBU _ BOGDAN NICOLAE AG SCOALA GIMNAZIALĂ  ION MINULESCU PITEŞTI BASCHET 10 (zece) ADMIS

8 BĂLAN M. ANDREI MARIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU PITEŞTI TENIS 10 (zece) ADMIS

9 BRATU I.M. VASILE ALEXANDRU AG SCOALA GIMNAZIALĂ ADRIAN PĂUNESCU PITEŞTI LUPTE 10 (zece) ADMIS

10 BUICĂ P. ANDREI VALENTIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE PITEŞTI FOTBAL 10 (zece) ADMIS

11 BUTAC I.C. MARIO ALEXANDRU AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR MUŞATESCU PITEŞTI FOTBAL 10 (zece) ADMIS

12 CHIRIŢĂ C. DENIS FLORIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA PITEŞTI FOTBAL 10 (zece) ADMIS

13 CIOBANU P. GEORGE CĂTĂLIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU FOTBAL 10 (zece) ADMIS

14 CÎRJE N.S. ANDREI NICOLAE AG SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA PITEŞTI ÎNOT 10 (zece) ADMIS

15 COJOCARU C. ALEXANDRA ELENA AG SCOALA GIMNAZIALĂ MORĂREŞTI HANDBAL 10 (zece) ADMIS

16 CONEA T.I. GABRIEL IONUŢ AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU PITEŞTI FOTBAL 10 (zece) ADMIS

17 CONSTANTIN I. ANTONIO IUNUŢ AG SCOALA GIMNAZIALĂ PETRE TUDOSE MĂLURENI LUPTE 10 (zece) ADMIS

18 CRISTEA O.   EDUARD   AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEŞTI JUDO 10 (zece) ADMIS

19 DIMA GH. ELENA MIRELA AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MICEŞTI HANDBAL 10 (zece) ADMIS

20 DRAGOMAN I.D. ŞTEFAN IULIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA PITEŞTI FOTBAL 10 (zece) ADMIS

21 DRAGOMIR   F. MARIUS FLORIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE PITEŞTI FOTBAL 10 (zece) ADMIS

22 DRAGOMIR

 NICOLESCU F. EDUARD ŞTEFAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BÎRLA LUPTE 10 (zece) ADMIS

23 DRĂGAN S.G. ERIKA GEORGIANA AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR ARGHEZI PITEŞTI JUDO 10 (zece) ADMIS

24 DUMITRU L. ANDA FLORENŢA AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEŞTI VOLEI 10 (zece) ADMIS

25 DUMITRU GH. DIANA IOANA AG SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEŞTI HANDBAL 10 (zece) ADMIS

26 DUMITRU N. MIHAI ROBERT AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR ARGHEZI PITEŞTI ATLETISM 10 (zece) ADMIS

27 ENE V. IONUŢ BOGDAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ PETRE TUDOSE MĂLURENI LUPTE 10 (zece) ADMIS

28 EREMIA I.C. MIREL ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 POIANA LACULUI LUPTE 10 (zece) ADMIS

29 FĂCĂERU L. ALINA MIHAELA AG LICEUL TEHNOLOGIC I.C. PETRESCU STÎLPENI JUDO 10 (zece) ADMIS

30 GĂVĂNESCU S.I. IONUŢ CĂTĂLIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE PITEŞTI ÎNOT 10 (zece) ADMIS

31 GHEORGHE A.GH. ŞTEFAN LUCIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEŞTI ÎNOT 10 (zece) ADMIS

32 GHIŢĂ F.F. ANDREEA RALUCA AG SCOALA GIMNAZIALĂ MARIN PREDA PITEŞTI HANDBAL 10 (zece) ADMIS

33 GLOD V. VERONICA TEODORA AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR MUŞATESCU PITEŞTI JUDO 10 (zece) ADMIS

34 GRIGORE G. FLORIN GEORGIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE PITEŞTI JUDO 10 (zece) ADMIS

35 GRIGORIŢĂ E.   EDUARD MARCEL AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR ARGHEZI PITEŞTI ATLETISM 10 (zece) ADMIS

36 ILIE C. IOANA AG SCOALA GIMNAZIALĂ LIVIU REBREANU MIOVENI ÎNOT 10 (zece) ADMIS

37 ILIE C. MARIAN BOGDAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU BRADU BASCHET 10 (zece) ADMIS

38 IONESCU M.V. MIHAI ROBERT AG SCOALA GIMNAZIALĂ VÎLCELE LUPTE 10 (zece) ADMIS

39 IONESCU M.R. OCTAVIAN DANIEL AG SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEŞTI JUDO 10 (zece) ADMIS

40 LIXANDRU M. ANA MARIA AG SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEŞTI HANDBAL 10 (zece) ADMIS

41 MATEI D. DUMITRU SORIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEŞTI FOTBAL 10 (zece) ADMIS

42 MAZILU M.C. MARIAN  CRISTIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ NEGRU VODĂ PITEŞTI ATLETISM 10 (zece) ADMIS

43 MITREANU GH. ELENA GEORGIANA AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA GHIŢULESCU CUCA HANDBAL 10 (zece) ADMIS

44 MIULESCU C. RALUCA ANA MARIA AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR ARGHEZI PITEŞTI HANDBAL 10 (zece) ADMIS

45 MOCANU M IONUŢ ALIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN PITEŞTI FOTBAL 10 (zece) ADMIS

46 NECULA I. FLORENTIN  MĂDĂLIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MARIN PREDA PITEŞTI FOTBAL 10 (zece) ADMIS

47 NEDELCU M. ANDREI MIHAI AG SCOALA GIMNAZIALĂ VIRGIL CALOTESCU BASCOV ÎNOT 10 (zece) ADMIS

48 NEGOIESCU G.R. DARIA ELENA AG LICEUL DE ARTA DINU LIPATI HANDBAL 10 (zece) ADMIS

49 OCTAVIAN L.M. LUCIAN GABRIEL AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU BRADU ÎNOT 10 (zece) ADMIS

50 OLTEANU A.I. CRISTIAN ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU PITEŞTI JUDO 10 (zece) ADMIS

51 OZ H. GABRIELA ARIZET AG SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB PITEŞTI VOLEI 10 (zece) ADMIS

52 PANDELICĂ C.C. BOGDAN ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEŞTI FOTBAL 10 (zece) ADMIS

53 PĂTRU A. IONUŢ IULIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ VIRGIL CALOTESCU BASCOV ÎNOT 10 (zece) ADMIS

54 PICUI I.M. EDUARD CONSTANTIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ ADRIAN PĂUNESCU PITEŞTI FOTBAL 10 (zece) ADMIS

55 PLEŞA C. DENISA ELENA AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEŞTI TENIS 10 (zece) ADMIS

56 POPA D. ALEXANDRA MĂLINA AG SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU PITEŞTI VOLEI 10 (zece) ADMIS

57 PRIOTEASA GH. NICOLETA IONELA AG SCOALA GIMNAZIALĂ CONSTANTIN BĂLĂCEANU STOLNICI HANDBAL 10 (zece) ADMIS

58 PURICEL M. RADU IONUŢ AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU PITEŞTI JUDO 10 (zece) ADMIS

59 SANDU E.   IONUŢ EUGEN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB PITEŞTI LUPTE 10 (zece) ADMIS

60 SIMA A NICOLAE ALEXANDRU AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COSTEŞTI FOTBAL 10 (zece) ADMIS

61 SLĂVILĂ R.O. ERNESTO DANIEL AG SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU-STRUCTURA NR. 1 PITEŞTI LUPTE 10 (zece) ADMIS

62 SLIMACH M. IONUŢ ALBERTO AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR MUŞATESCU PITEŞTI FOTBAL 10 (zece) ADMIS

63 SOARE M. DARIUS GABRIEL AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEŞTI BASCHET 10 (zece) ADMIS

64 STAN C. GABRIEL IONUŢ AG SCOALA GIMNAZIALĂ ADRIAN PĂUNESCU PITEŞTI ATLETISM 10 (zece) ADMIS

65 STAN A. ALEXANDRU ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BÎRLA FOTBAL 10 (zece) ADMIS

66 STANCA V.M. MARIAN VALENTIN AG LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 MĂRĂCINENI ATLETISM 10 (zece) ADMIS

67 STANCIU GH.V. MIHAI OCTAVIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ VIRGIL CALOTESCU BASCOV ÎNOT 10 (zece) ADMIS

68 STANCU GH. ŞTEFANIA IZABELA AG SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB PITEŞTI VOLEI 10 (zece) ADMIS

69 STĂNCULESCU A.V. VIRGINIA NICOLETA AG SCOALA GIMNAZIALĂ MARIN PREDA PITEŞTI ATLETISM 10 (zece) ADMIS

70 STOIAN C.M. IONUŢ CĂTĂLIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ VINTI9LĂ BRĂTIANU ŞTEFĂNEŞTI FOTBAL 10 (zece) ADMIS

71 STOICA C. ALEXANDRU CONSTANTIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB PITEŞTI BASCHET 10 (zece) ADMIS

72 SURUGIU D.L. ŞTEFAN LEONID AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU PITEŞTI LUPTE 10 (zece) ADMIS

73 ŞERBĂNOIU A.M. VALENTIN ALEXANDRU AG SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEŞTI FOTBAL 10 (zece) ADMIS

74 TANTANA D.G. BIANCA MARIA AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU PITEŞTI ATLETISM 10 (zece) ADMIS

75 TĂBÎRCĂ I.V. MARIA ALEXANDRA AG SCOALA GIMNAZIALĂ LIVIU REBREANU MIOVENI VOLEI 10 (zece) ADMIS

76 TELENCHE I. ŞTEFAN VLĂDUŢ AG SCOALA GIMNAZIALĂ VIRGIL CALOTESCU BASCOV ÎNOT 10 (zece) ADMIS

77 TOMIC D. DENIS VANJA AG SCOALA GIMNAZIALĂ MARIN PREDA PITEŞTI BASCHET 10 (zece) ADMIS

78 TRACHE M DENIS  ŞTEFAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN PITEŞTI JUDO 10 (zece) ADMIS

79 TRANDAFIR F. ANA MARIA EVELYNA AG SCOALA GIMNAZIALĂ GENERAL CONSTANTIN CRISTESCU L. CORBULUI HANDBAL 10 (zece) ADMIS

80 TRANDAFIR F.   GABRIEL VALENTIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ VRĂNEŞTI ÎNOT 10 (zece) ADMIS

81 TUDAN M.L. ANDREEA MARIA AG SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEŞTI HANDBAL 10 (zece) ADMIS

82 TUDOR F.   IONUŢ FABIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU PITEŞTI FOTBAL 10 (zece) ADMIS

83 TUDOR C. IONUŢ CONSTANTIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEŞTI ATLETISM 10 (zece) ADMIS

84 TUDOSE C. REBECA MARIA AG SCOALA GIMNAZIALĂ LIVIU REBREANU MIOVENI TENIS 10 (zece) ADMIS

85 TURCU I. IONUŢ BOGDAN MARIUS AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 POIANA LACULUI LUPTE 10 (zece) ADMIS

86 VERGEA M. IONELA CRISTINA AG SCOALA GIMNAZIALĂ DUMITRU RĂDULESCU OARJA HANDBAL 10 (zece) ADMIS

87 VOICU   A.M. DAVID CĂTĂLIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU PITEŞTI JUDO 10 (zece) ADMIS

88 VOICULESCU M. ELENA ARIANA AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR ARGHEZI PITEŞTI HANDBAL 10 (zece) ADMIS

89 VOICULESCU M. ANDREI COSMIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR ARGHEZI PITEŞTI ATLETISM 10 (zece) ADMIS

90 ZAMFIR D.N. SEBASTIAN ALEXANDRU AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEŞTI BASCHET 10 (zece) ADMIS

91 JIANU C. DUMITRU CIPRIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR MUŞATESCU PITEŞTI FOTBAL 10(zece) ADMIS

92 LĂZĂRESCU C.N. ALEXANDRU NICOLAE AG SCOALA GIMNAZIALĂ MORĂREŞTI FOTBAL 10(zece) ADMIS

93 LEŞANU M. MIHNEA CONSTANTIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COSTEŞTI FOTBAL 10(zece) ADMIS

94 MANDU A.C. ANDREI GABRIEL AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN PITEŞTI JUDO 10(zece) ADMIS

95 POPA I.S. ROBERTO ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ NEGRU VODĂ PITEŞTI JUDO 10(zece) ADMIS

96 IORDACHE V. IONUŢ ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE IORGA PITEŞTI FOTBAL 9,86 (nouă 86%) ADMIS

97 POPESCU A. CRISTIAN IULIAN ALEXANDRU AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR ARGHEZI PITEŞTI FOTBAL 9,86 (nouă 86%) ADMIS

98 AVRAM A. IONUŢ MARIUS AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BÎRLA FOTBAL 9,71 (nouă 71%) ADMIS

99 GRIGORE V. ALEXANDRU PETRUŢ AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR MUSATESCU PITEŞTI FOTBAL 9,57 (nouă 57%) ADMIS

100 STĂNCESCU M. ALEXANDRU ADRIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU FOTBAL 9,57 (nouă 57%) aDMIS

101 MUŞAT GH. MARINEL NICUŞOR AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COSTEŞTI ATLETISM 9,50(nouă 50%) ADMIS

102 MIULESCU C. ADELIN GEORGE AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR ARGHEZI PITEŞTI ATLETISM 9,50 (nouă 50%) ADMIS

103 STĂNCULESCU R.C. ŞTEFAN ROBERT AG LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 MĂRĂCINENI ATLETISM 9,50 (nouă 50%) ADMIS

104 BARBU I.V. GEORGE FLORIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BÎRLA FOTBAL 9,43 (nouă 43%) ADMIS

105 CRĂCIUN P. BOGDAN GEORGE AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR MUSATESCU PITEŞTI FOTBAL 9,43 (nouă 43%) ADMIS

106 CRISTEA N.C. ANDREI ALEXANDRU AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEŞTI FOTBAL 9,43 (nouă 43%) ADMIS

107 DRAGOMAN I.D. BOGDAN ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA PITEŞTI FOTBAL 9,43 (nouă 43%) ADMIS

108 GHEORGHE I.D. MIHAI CRISTIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU FOTBAL 9,43 (nouă 43%) ADMIS

109 SANDU F.D. ŞTEFAN DĂNUŢ AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE PITEŞTI FOTBAL 9,43 (nouă 43%) ADMIS

110 CĂLIN N. MARIUS ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEŞTI FOTBAL 9,14 (nouă 14%) ADMIS

111 PASCU M. EDUARD CRISTIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU FOTBAL 9,14 (nouă 14%) ADMIS

112 DOBRE I. MARIAN ADRIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB PITEŞTI FOTBAL 9,00 (nouă) ADMIS

113 CIUCĂ C. IULIAN ALEXANDRU AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BÎRLA BASCHET 9 (nouă) ADMIS

114 IORDACHE E.I. MARIANA RALUCA AG SCOALA GIMNAZIIALĂ PETRE BADEA NEGRAŞI VOLEI 9 (nouă) ADMIS

115 IVĂNESCU N.V. COSMIN ALEXANDRU AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN PITEŞTI FOTBAL 9 (nouă) ADMIS

116 UCA GH.C. GHEORGHE ALEXANDRU AG SCOALA GHIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA PITEŞTI FOTBAL 9 (nouă) ADMIS

117 LECA A.D. MIHAI GYOVANI AG SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE IORGA PITEŞTI FOTBAL 8,86 (opt 86%) ADMIS

118 GIUIU E.F. MARIAN HORAŢIU VICTOR AG SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU DAVILA PITEŞTI FOTBAL 8,71 (opt 71%) ADMIS

119 PREDA I. ANDREI BOGDAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU FOTBAL 8,71 (opt 71%) ADMIS

120 MARINESCU E.   ALBERTO IONUŢ AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BÎRLA FOTBAL 8,57 (opt 57%) ADMIS

121 NICOLIN A. DRAGOŞ ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ ADRIAN PĂUNESCU PITEŞTI FOTBAL 8,57 (opt 57%) ADMIS

122 BADEA R.D.A. MIHAI EDUARD AG SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE SIMONIDE PITEŞTI ATLETISM 8,50 (opt 50%) ADMIS

123 GOVLEJ GH. ANDREI MĂDĂLIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BÎRLA FOTBAL 8,43 (opt 43%) ADMIS

124 NICĂ D.V. EDUARD MIHAI AG SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA PITEŞTI FOTBAL 8,43 (opt 43%) ADMIS

125 SANDU I. LIVIU MARIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ VINTILĂ BRĂTIANU ŞTEFĂNEŞTI FOTBAL 8,43 (opt 43%) ADMIS

126 BREZAN D.N. ANDREI VALENTIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 POIANA LACULUI FOTBAL 8,14 (opt 14%) ADMIS

127 TOMESCU D.L. BOGDAN TUDOR AG SCOALA GIMNAZIALĂ VINTILĂ BRĂTIANU  - STRUCT. NR. 1 STEFĂNEŞTI FOTBAL 8 (opt) ADMIS

128 CROITORU I. KRISTIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEŞTI FOTBAL 7,86 (şapte 86) ADMIS

129 RĂDESCU G.D. ŞTEFAN DAMIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ VINTILĂ BRĂTIANU ŞTEFĂNEŞTI FOTBAL 7,71 (şapte 71%) ADMIS

130 PENCIU I. FLORENTIN DANIEL OT SCOALA GIMNAZIALĂ FĂGEŢELU FOTBAL 7,57 (şapte 57%) ADMIS

131 RĂDULESCU R.M. MIHAI EDUARD AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEŞTI FOTBAL ABSENT ABSENT

132 ALEXANDRU I.D. GEORGE DANIEL AG SCOALA GIMNAZIALĂ MARIN PREDA PITEŞTI ATLETISM RESPINS RESPINS

133 UDREA GH. VALENTIN MIHAI AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COCU FOTBAL RESPINS RESPINS

D I R E C T OR, 

PROF.CORODI SILVIU

 

 

 

 

 

 

  


©2012-2017

 Design & admin  by:  Prof. Vișan Roberto - Cristian